Home » Nieuws » Bezoek beheerder Gemeente

Bezoek beheerder Gemeente

Gepubliceerd op 15 januari 2015 14:27

De beheerder van de gemeente is langs geweest en heeft wat tips gegeven wat de individuele tuinders zelf kunnen doen om wateroverlast te beperken. Wanneer er veel grond bedekt is met tegels loopt het water meteen de greppel in waardoor de pomp ineens heel veel water te verwerken krijgt, waar deze niet tegen op gewassen is. Doorlatend materiaal werkt eerst als een spons waardoor het water geleidelijk de greppels in gaat. Bij een beschoeiing die helemaal dicht is, bv betonplex zou je gaten kunnen boren om het water af te voeren. Onze grond is best zwaar en het zou goed zijn om het wat aan te mengen met zand, dat goed water doorlatend is.


«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.