Home » Nieuws » Nieuwe Website

Nieuwe Website

Gepubliceerd op 1 december 2014 11:10

Onze website heeft een nieuwe (eenvoudigere) naam gekregen zodat deze uiteindelijk wat gemakkelijker in de zoekmachines te vinden zal zijn. Hoe vaker deze wordt bekeken hoe gemakkelijker het wordt. Het is de bedoeling dat we deze site wat aantrekkelijker gaan maken door er pagina's aan toe te voegen met bijvoorbeeld seizoens recepten van onze leden, tuin tips, verslagen van de werkploeg ed. Ook proberen we er meer informatie over onze vereniging er op te zetten zodat iedereen nog eens kan na lezen bij wie je met welke vragen terecht kunt, wanneer bepaalde activiteiten plaats vinden en bijvoorbeeld wie er in het bestuur zitten.

De lay out is ook vernieuwd.


«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.