Home » Nieuws » Werkers ochtend 14-07-2018

Werkers ochtend 14-07-2018

Gepubliceerd op 14 juli 2018 16:16

Vandaag 14 juli zijn we met negen leden en vier enthousiaste kinderen lekker aan de slag geweest met het onderhoud van ons gezamenlijke complex. Patrick had vandaag het voortouw in handen, hij was door Peter gesouffleerd voor wat betreft de prioriteiten. Al gauw waren dan ook her en der lieden aan de slag. Binnen de kortste keren had het hoofdpad weer een beurt gehad zodat het voor ons allemaal weer goed begaanbaar is. Sterke armen trokken de inlaatsloot leeg zodat het water weer zonder belemmering ons aller tuinen kan bevochtigen. Na een lekker bakkie tijdens de gezellige pauze werden de puntjes op de I gezet en was al gauw ook al het onkruid om de schuur en het materiaalhok verdwenen. Heerlijk om te zien hoe snel het weer opknapt op zo'n ochtend. Eigenlijk, mede dankzij het mooie weer deze keer natuurlijk, is het gewoon heel bevredigend en gezellig om je voor de vereniging in te zetten, zo is iedereen het over eens.
 
Allemaal ontzettend bedankt weer. We hopen dat de leden die tot nu toe nog nooit op een werkavond of ochtend geweest zijn zich de komende keren extra in willen spannen om een gaatje voor de vereniging vrij te maken, dan blijft de motivatie bij iedereen optimaal!
 
Groetjes Ronald

«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.