Home » Nieuws » Tuinkeuring zaterdag 24 oktober 2015

Tuinkeuring zaterdag 24 oktober 2015

Gepubliceerd op 19 oktober 2015 21:16

Zaterdag 24 oktober is het weer tijd voor de tuinkeuring. Het is de bedoeling dat naast de tuin zelf ook de greppels en sloten die aan jullie tuin grenzen vrij zijn van begroeiing en andere obstakels. Reglementair moeten de tuinders ook de paden die aan hun tuin grenzen zelf onkruid vrij maken. Volgend jaar gaan we hier ook daadwerkelijk op controleren als een laatste stap in het vervolmaken van het aanzien van ons complex. Het zou fijn zijn als een ieder er dit jaar al iets aan doet. Zorg er in ieder geval voor dat over de paden hangende begroeiing verwijderd is, zodat iedereen onbelemmerd doorgang heeft.


«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.